Lähipäevadel toimunu on toonud välja mu eriliselt kirjute prillidega silmavaate... Kuidas ma ei näinud nii elementaarseid asju ja miks ma nii rängalt eksida sain, see ei ole võimalik. Nüüd olen aru saanud, mis selles ringis toimub, kuidas ja mis reeglite järgi siin mängitakse. Mulle ei meeldi need aga nii see ei jää, lihtsalt mängu tulevad minu reeglid.
Ma unistan, palju unistan. Tuled sealt välja, mõtled hetkeks, tabad reaalsuse... aga siis mõtled nii kuradi kaua, et see reaalsus muutub selleks unistuseks. Sellest olen lõpuks aru saanud, vedas, et nüüd. Kõik mõistavad selle mõtte kulgu aga ega nad taju tegelikult, mida see tähendab, enne, kui see jõnks käib... Minuga see juhtus ja hea, et juhtus, muidu oleksin seal sees ja liiga sügaval, et enam välja saada.
Igatahes, ma unistan...
No comments:
Post a Comment