Et siis lahti seletatult on plaan minna häälega Euroopasse suvel nautima oma labast keeleoskust ja magamiskotti. Hetel oleks mõttes ( mõttes, mis on täpselt 2 päeva vana nüüdseks) ots rekkaga Stuttgarti ja sealt läbi Dijoni, Lyoni, Nimesi ja Girona Barcelonasse, kus oleks öömaja ning peatuks pikemalt ja läbi Prantsusmaa, Saksamaa, Poola, Leedu ja Läti armsasse Eestisse.
Eile mõtlesin, mis mul viga on...., suvel poleks selline asi mõttessegi tulnud aga sügisega olen täiesti sassi läinud.... Igatahes armsalt emmelt on nõusolek olemas ja peale Egiptust algab raha kogumine kõige hullemaks ettevõtmiseks teismelisena, tõske käsi ülesse, kes tahab, et ma talle kaardi saadaksin kuskilt pärapõrgust.....
Monday, October 25, 2010
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Mulle meeldivad hullud inimesed. Ja hääletamistripid. Niiet naudi elu:D
ReplyDelete