Tuesday, July 13, 2010

Jäätis on söömiseks

Täna taaskordselt horisondi poole ujuma kõndides hakkasin taaskord jõudma meeste jaoks strateegilise punktini (just see seal nabast veidi all pool) ja mõistsin, et see on täpselt nagu iseseisvaks saamine.... hakkad silmnähtava elevusega astuma sinnapoole, järsku tunned: kisub jamaks, jääd seisma, ei taha oma hella piirkond külmaga tervitada.. mis teha? Seisatad lävepakul, ühel pool kärsatab käre päike, teisalt ootab ees mõnus jahutus. Mõttepaus. Teinegi. Ja siis, kui aju on üle saanud kohmetusest, prantsatad pea ees tundmatusesse, teadmata, mis tunded ees ootavad. Tuled vee alt välja, alguses on alt kõhe, kuid tunni aja pärast kaldale tulles tuleb tõdeda, et ühe kuradima hea ujumise sai........

No comments:

Post a Comment