Monday, October 4, 2010

Ajal, mil vaikus katab maad ja mured kuhjuvad hoomamatuks hunnikuks, mis varjutab muu on aeg midagi ümber mõelda ja seda ma tegin. Hetkel lihtsalt tundus lihtsam uuesti alustada ning enesega selgusele jõuda paaris asjas, seega kolin siit jäädavalt teise samasugusesse tumedasse mõttemaailma, mis vajab valgustamist......

No comments:

Post a Comment