
Tahaks teada, mida teised inimesed mõtlevad, mida minult oodatakse, eeldatakse? Mis saab minust 10 aasta pärast Silase silmade läbi, kuidas joonistub kujutis minust mu sõpradele, kas kuskil leidub potentsiaali selgitamaks välja ülim tõde- kes ma olen? You you, aeg on seal maal, kus mina oma pubekaperioodi otingutega olen leidnud kana ja muna kõrvalt veel võikama küsimuse.... mis on mu eesmärk siin maailmas? Kas mind on siia vaja? Kellele ma elan? Reaalklassi hing mu sees jagab kiirelt vastuse: sa oled järjekordne tühine jobu, kes jätkab seda ahvide poolt välja töötatud evolutsioonilist kaadervärki...... D'OH!! Söötsin sellele rojule kõvasti matat ning arutlen nüüd teise ajuosaga (humanitaarvärk), kõige arukam mõttetera, mis sealt tuli, andis teada, et täna on supipäev. Tuli asuda teele mööda veresooni ja närvirakke, leidmaks sellest saastast puutumata pühakut- süda. See vana küüris malbe tooniga udu mu hägustelt silmadelt ning teatas, et me elame teistele....
Ma ei viitsigi midagi rääkida, koolis haige madalseis hetkel, kevadet pole aga kevadmasendus on... nii ta käib. Eile päästis täielikust lämbumisest talvise õhu kätte hämmastav tähistaevas, meenus banaanisündroom. Hubaseid mina-ja-pliit hetki olen meelsasti kasutanud viimasel ajal: eile valmis nt "pasta de olivieri"(rõhk e peal) sibulate, šampinionide ning oliividega. Eile oli rinnapäev, mitttte midagi ei jõua teha. (mu uutele lugejatele)
Usu mind saaaa olid ainuke............
Noh egas jahm, eile oli rinnapäev:D hirnun ennast herneks:D
ReplyDeleteKas ma tohin pakkuda järgmise sissekande algust
nr. 22
Miks meestepäeva pole olemas?????
a muidu ühe laulusõnad : We are just the monkeys who fell out of trees when we were trying to fly. nii on, noh et saaksid aru, miks sa just selline oled:D
ojaa, nr.22 tuleks huvitav sissekanne 8-)
ReplyDelete