
Millal me saame aru, et oleme saanud täiskasvanuks või arenenumaks, et oleme jõudnud mingisuguse kindla punktini, mis seda näitab? Kas siis, kui ununenud on see " oleme kõik kõvad räpparid" stiil, kui nurgas tolmuv mudelauto enam ei kutsu, kui naudime üksi mererannal istudes vabadust või tundes hommikul valutavat pead- selles on küsimus. (tasub mõelda vol 1)
Niisiis täna magasin neljapäeva ja reedet tagasi, kell oli ligikaudu 2 , kui esimest korda taas lund pidin silmama. Aga need on need hetked, mille nimel füsas käia. Päev kulges diivanimeeleolus vetsu ja külmkapi vahet käies, terviseinspektsiooni rõõmustuseks suutsin ka ujulasse kroolima minna. Klassikaline nädalavahetus seega seljataga ning ees ootamas järjekordsed pingutsed ülima eesmärgi- suve nimel.
Silas on nii nunnu.
No comments:
Post a Comment