Sunday, February 14, 2010

NR 17



Sõber on inimene, kes teab sinust kõike, ja kellele sa sellest hoolimata meeldid- E. Hubbard. Tõsi ta ole, teatud inimesteta ei kujutaks elu ette, nad on lahutamatu osa sinu päevaplaanist ja mõte, et neid pole, tundub lollusena. Ärge saage palun valesti aru, aga miks kõik kummardavad sõbrapäeva?! Mingisugusel paksul ameeriklasel tuli burksi kõrvalt mõni tuttav kogemata meelde ning pühendas talle ühe ühiku 365st...... samal ajal kastet maha tilgutades. Ja kõik teised on läinud selle sama tüübiga kaasa, kelle nimi oli juhuslikult Valentin vms.... Wtf? Kui te pole aru saanud, siis see vend keskendus ülejäänud aja burksidele ja see sama tuttav oli ajusoppidest pühitud. Kui enda eest rääkida, siis üritan druugidele ikka rohkem aega leida, kui üks õnnetu pühapäev aastas ning soovitaks seda ka tollele burksimaniakkile, kui ta poleks mingisugusesse südamehaigusesse surnud..... R.I.P!
Täna hingasin sügavalt sisse, tegin käteringe ning õppisin üle pika aja matat. Eriti uhke tunne, kui hoog on sees ning tuleb välja, et ülesanded otsa lõppenud. Siis passisin niisama, passisin veel ning siin ma olen..... (dääm, kui aktiivne ma olen)
ok

No comments:

Post a Comment