
Täna otsustasin astuda päevapealt islami usku, sest leidsin youtubest huvipakkuva, rahustava loo, mida kuulates tekkis kodune tunne (pärast seda, kui mulle näidati ilmselgelt rõvedat Oksmaa pilti). Sain laksust aru, kellena ma olen loodud- how do you do, I'm moslem...... Järsku liikus kõik paika- need paastumised trenni ja koju jõudmise vahepeal ning see meeletu kihk lõunasse on nüüdsest ametlikult põhjendatud. Hetkel üritan püüdlikult määrata Meka asupaika oma toa seintega võrreldes, pesen käed ning asun oma ainujumalat- Allahit teenima.
Ok, neljapäev pakkus piisavalt pinget, et ma päris magama ei suutnudki jääda, kahjuks...... Mõttetu on osa sellest programmist, suurema osa ajast kurnan ma puhtalt oma tuharalihaseid hõõrudes seda kivikõva tooli ning otsides head asendit. Ideaalis likvideeriks osad ained, lõpetaks kooli kell 12 ning oleks ikka samal tasemel. Kes vähegi matatemaatilist loogikat jagab, saab aru, et ligikaudu pooled ained on tühja ning meie aju saaks muud moodi piinata, lihtsalt jätke mu kann rahule.
Oli tore
No comments:
Post a Comment