Saturday, February 6, 2010

Nr 14..


Naudin neid ekstravagantseid ja muud moodi tähelepanu pälvivaid fotojäädvustusi kõige pöörasemast nädalast pärast oma jala esmakordset tõstmist üle GAGi lävepaku. Kõik need reivielementidega hommikuvõimlemised, ruuporiga alasti võtmist nõudev Kaisa, selja peal aelemised eksootilistes asukohtades ning maomahlu õrritavad desserdid jäävad sama värskeks meie ajuruumi ka 80- aastastena kiiktoolis jogurtit lürpides. Kellele ei meenuks võimsa soojenduse ja ennastsalgava mänguga saavutatus ülekaalukas võit D klassi üle jalgpallis või idiootlike kehamaalingutega Viru tänava ning belgia turistide terroriseerimine....... Mis oleks üllam paralleelide üle tantsimisest Jacksoniga, poekärudega mööda koridori kimamisest, nendest libedatest kätest, klambritest ja banaanidest? Kes siiani ei arutleks selle löga koostise üle, milles me oma särke leotasime, kes julgeks väita, et 12b pole legendaarne? Pühendatud maailma parimatele ning ainsatele jumalatele, kes pärandasid meile niivõrd suure au kanda
teisi monotoone põrmustavaid helesiniseid särke..... URo!

Täna ma rohkem kirjutada ei viitsi ning jätan kogu sära eelmainitud tegelastele.

Rolf Juunior on ka lahe











No comments:

Post a Comment