
I got a feeling..... Jep, sain aru, et olen leidnud midagi, mida olen kaua ja vaevaliselt otsinud leidmaks seda perfektset kooslust, mis on tõeline rariteet. Need pikad kaalutlused ning nullilähedane protsent on tõeks saanud, kuid nüüd ei tõmbagi see mind enam.... Kas järjekordne banaalne tõestamine, et maailm pole hukas ning leidub ka fanatismile vastuhakku....? Miks on see planeet nii kuri ja kirjutamata reeglid ei luba haarata võimalusest muuta oma elu totaalselt, vaid ta raisk mõnitab, lubab käega katsuda, kuid mitte enamat, sulgemaks võib-olla selle viimse päiksekiire lootusetult vangi maale, mil nimeks "thats life fackaz". Ok aga igatahes kavatsen ma astuda vastu sajandite vältel kujunenud normidele ning
mina olen see, kes siin reegleid teeb!!!!!!!!!!!!
Suht lahe on kirjutada midagi, millest ainult mina aru saan....
Vahepeal on juhtunud nii mõndagi lahedat... Estas olen kergelt omanud, jalka kogub tuure, hooaeg varsti käes ka, suutsin matat õppida ning mis kõige tähtsam, sain teada, mis minusugusest kaootilisest töllist saada võib....- arhitekt?!?!? Võlus aine programm ning ruttasin ajusoppides umbes 2 aastat edasi, kus ma ärkasin pool 10 (koolipäeval -.-), sain just teada, et olen loengusse hiljaks jäänud, panin kella kinni ja läksin magama. Däääm, kui ahvatlev tundus olla tudeng, värske gümnasisti ekstaas vaibunud ning tuli uusi väljakutseid vaatama hakata. Mu imelist mõttelendu kannustas omakorda Tallinna Ülikoolis käik, mis kosutas koolimoraali ning andis mõningat filosoofilist mõtteainet edaspidiseks....
Vaido on elu
No comments:
Post a Comment