
See moodustis on üks tore asi: sinna saab asju panna, seda saab põletada, müür mahub sinna, kui hästi suruda, selle abil saab matemaatika teoreeme tõestada, ebameeldivaid tüüpe saab kasti lüüa jne jne. Kuid otse loomulikult ei istu ma hetkel ekraani taga, et teile rääkida homo sapiensi elastsetest omadustest, kui neile mõjub teatud jõud.... Arvatavasti on kõik kuulnud teatud ruumist, mis ümbritseb nähtamatuna meie vaimukeskust ning annab alarmi, kui soovimatu isiksus neid piire ei austa. Kui seda joont liiga tihti ületatakse, leiame end tihti üksikust kohast enesega aega veetmast, kas siis mererannast kive loopimast või tundidepikkuselt jalutuskäigult... Harilikult tunnevad sel perioodil su vaimse tervise pärast muret just need, kes neid seda seadust kõige rohkem rikuvad, kuid ei anna endale aru, et on riisunud kogu su privaatsuse ning ei lase sul indiviidina rahus olla.......... Sa tead küll, et see on sulle.....
Täna ja eile kodus passinud :S, avastasin, et veebruaris ainult 12 korda trennis käinud ning lubasin viga parandama hakata. Seltsiliseks selles lume alla mattunud rannakülas on jätkuvalt söök, youtube ning aina tihenevad retked läbi jäätunud põllu vaatama tapvast pakasest külmunud hiigellompi. Ärgates iga päev tuttava halli pilve all, kust ikka ja jälle sajab seda tülgastavat saasta ning esimese asjana valge värvi nägemine sunnib unustama nähtust, mil nimeks suvi. Ma tean, 31,578947368 on see protsent, millega ma vingun külma üle, kuid kuidas seda nüüd leebelt öelda?!......ÜLE VISKAB JUBA RAISK!!!
Vbandan oma hetkelise vihapuhangu ja roppuste eest (va Carmen)
No comments:
Post a Comment