
Jaaazššssh, täna lõppes ligi kuu aega kestnud piin , kell 15:47 astusid mu värisevad jalad taas sellele pühale kustmurule, mille peal üles kasvanud ja elu parimad aastad veetnud. Õnnis tunne oli kogeda seda plastmassilõhna, tunda palli kumerusi ning nautida prožektorite imelist kuma. Poleks uskunud, et valutavad jalad ja higine otsaesine suudavab nii palju rõõmu ja hingerahu pakkuda.
Kuna täna olen heas tujus ja meeleolu on laes, siis ei hakka pikalt umbmäärase ja mitte väga kaine tekstiga oma armsat lugejat piinama.
Adios amigos.....!
OMFG .... vot see on juba midagi :D
ReplyDelete