
Mõelge, kui päikesesüsteem oleks aatom, maa oleks selle ümber tiirlev elektron, universumitest moodustuksid molekulid ning galaktikatest kujuneks välja banaan.... Tühine tunne?!! Olla imepisike osa, kuid samas vajalik banaani olemasoluks. (peidetud filosoofia vol.2)
Kui saatus eksisteerib, siis on ta julm igas elemendis: juba 29 päeva pole saanud jalgpalli mängida. Täiesti katastroofiline olukord, kus kõik olulise otsustab ära mingi tobe asjandus, mis armastab end kutsuda rangluuks. See idioot otsustas loodusega rammu katsuda füüsikat oskamata- valge hommikumantli ja vene aktsendiga härra käskis 6 nädalat teleka ees rasva koguda ja elu mitte nautida....Seni olen suutnud karantiinist kinni pidada, kuid varsti peab see ürginstinkt välja lööma ning hoidke alt raisad
!!.......ok, sorry
Alates esmaspäevast on mind piinanud uni, mida jäi järjekordselt totaalselt väheks. Hommikul hakkas see värdjaliku, tüütava ja hävitava heliga kell taaskord karjuma. Miks ta ei võiks ükskord tuimalt õhku lennata ja lasta ühe päevagi üle kuue tunni magada. Vahepealne kool täitis taaskord sundasutuse ülesandeid, päeva päästsid imeline Hesburgeri eine koostöös tühja kõhuga. "Kuldlõige" jääb meelde eelkõige valutava kanni pärast, siit palve kooli juhtkonnale: kui tahate MIND järgmine kord ka näha, siis rohkem polstrit!!
Head geo tööd homseks
No comments:
Post a Comment