
Igal inimesel on midagi tähelepanuväärset kirjutada.... loodan, et ka minu aju suudab toota piisavalt lugemist väärt idiootsusi ja ma olen sama äge, kui enne mind selle psühhoosiga liitunud isikud. Varemgi olen sellist vägitegu nimega blogi hakanud koostama aga iga viimnegi paberitükk on mõnes kooli jäätmetünnis otsa leidnud. Õnneks on see ahvist arenenud ollus nimega inimene suutnud leiutada koha, kus su mõtteid on võimalik lugeda Austraalia kohvikutest Herr Silase klassini välja. Vb mõnedele kurvastuseks ei kavatse ma analüüsida erinevate indiviidide kaootilist käitumist ega taga rääkida kedagi muud peale humanitaaride. Lühike sissejuhatus nimega "my new life starts here" sai läbi......
Täna oli igati reaalne päev nii otseses, kui kaudses mõttes.... Neli tundi jääkülmas klassis ühe koha peal istuda, sõbraks mingi geelikast seitsmendik ja kolm pastakat, mille vahel valida. Sellel matemaatikaajastul jõudis pea kümneid kordi läbi arutada legendaarse klassivaliku küsimuse- miks? Viimasel ajal olen selle halli värgiga keha ülaosas mitmeid taolisi diskussioone pidanud selgusele jõudmata..... miks siis....?!
Kuid siis tuleb meelde kuri mälestus aktuselt, kust kõlab siiani kõrvus fraas "reaalklass ja TAVAklassid"- vastuseks on loomulikult seks!!
Püha uni surub jõuga peale ja pean allaandmist tunnistama.....
No comments:
Post a Comment