Kuna väljas varitseb mõrtsukas- külm ja midagi muud teha ei viitsi, siis olen luuranud teiste .... .blogspot.com elanike järgi. Silma jäi massiivselt mingisugust maailmahuku pläma ja ka muud sügavat saasta. Mismõttes? See on ju loogiline, et ainult teie elu on julm, ainult teil pole vedanud ja ainult teid piinavad mured.... Vb peaks oma emokiharate alla mahtunud peakesega mõtlema, et äkki ise olete ta selliseks elanud? Positiivsus on ju patt, tabu, anomaalia teistsugustele?! Sihuke deep shit ajas küll närvi, kuid äkki olen mina imelik või midagi ....?! Ju siis- take it or leave it!Oma blogi olengi proovinud kirjutada masenduspiiridest võimalikult kaugele, avastamata maale mil nimeks antidepressioon. Kuid see võibki olla vähese lugejaskonna põhjus. Nimelt on oodatud meediahuvi ja autogrammikütid olemata... wonder why?
Viimane lause kuulub teatud isikule, kellel pole midagi muud kodus teha.... otsi omale uus hobi palun.
No comments:
Post a Comment