Saturday, January 23, 2010

NR.5

Siiani olen olnud rõvedalt positiivne ja maaväliselt viisakas, on aeg vigu parandada. Mulle käivad ilmselgelt närvidele piletimüüjad, kes dokumenti küsivad, kunstiajalugu, solarise jõuluvana, moosita pannkoogid, rangluud, kiilaspäised mehed, aja raiskamine, eelmise jaanipäeva reeturid, libedad teed, top shopi keelevead, reklaamipausid, aula kõvad toolid, maitsetud hapukurgid, kella eksisteerimine, kiipkaardid, väravavahid, kõnearved, Eesti sitt asukoht, fake vuntsid ja täpilised sokid... fakk ju!


Nüüdseks olen enda sees peitunud meeletu viha välja valanud ja taastanud endise "world peace" irve. Täna nautisin kvaliteetaega Balta turul. Kes oleks võinud arvata, et 4 kilo barankasi säästuka kilekotis on võimalik kätte saada kuue eeguga või leidub lahkeid inimesi, kes müüvad oma vanad kummikud kõigest 32 krooniga maha... Ma ei näe põhjust, miks me ei peaks olema siin ilmas õnnelikud, kui leidub nii vapustavaid asukohti ja suurepäraseid persoone. Jaaa, elu on ilus... muhahahhahahaaa


Kurjuse ajastu on lõppenud

No comments:

Post a Comment